• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100009368628810
  • https://twitter.com/?lang=tr

Hakkımızda

 www.mordoganuysalemlak.com

Mordoğan, Kırüstü mevkiinde, 2300 villa projesi ile İzmirin en gözde projesidir. Mordoğan’ın Kırüstü mevkiinde yer alan proje alanı 150 hektarlık alana yayılmaktadır.

      Denize sıfır kıyıları,harika kum burnu ile yanında yer alan manal plajı İzmir’in en güzel plajı ünvanını alan Ardıç plajına yakınlığı ile Kamukent projesi bölgenin en büyük, en iddialı projesidir.
     Proje kapsamında,geniş spor alanları,kapalı yüzme havuzları,Ticaret merkezleri,sağlık ve dinlenme tesisleri,geniş sosyal tesis alanları,kıyıda yer alan su sporları merkezi,doğa ve denizle iç içe müthiş peyzaj alanları bulunan bir projedir.

Bunun yanı sıra İzmir Mordoğan-Karaburun bölgesinde Satılık Konut, Kiralık Konut, Evler, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz. 
    Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.....cins tahsisi oturma raporu ve tüm  tapu kadastro belediye ,işlemlenirinizin takipçiligi yapılır..........

www.mordoganuysalemlak.com....
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.796818.8721
Euro20.198620.2795
Hava Durumu